Formularz rejestracyjny / Registration form

Choose language

Kanaba Fair

Konopie to jedyna roślina, która może nam posłużyć jako pożywienie, olej opałowy, z której wyprodukujemy materiał na ubrania, papier, samochód, przy użyciu której zbudujemy dom. Dodatkowo gdy zachorujemy pomoże nam wrócić do zdrowia. Konopie mogą mieć zastosowanie w większości gałęzi przemysłu. W tym momencie wciąż wykorzystujemy zaledwie promil możliwości tej rośliny. Chcemy to zmienić tworząc miejsce wymiany myśli, idei oraz produktów i usług konopnych.

Kanaba Fair - Picnic

Kanaba Picnic odbędzie się w Warszawie 19 i 20 maja 2018 na Zoo Markecie, znajdującym się w Warszawie przy Al. Solidarności 55. W spokojnej i odprężającej atmosferze konopni pasjonaci i całe rodziny będą mogli zakupić produkty i zdobyć bezcenną wiedzę dotycząca zdrowego odżywiania, naturalnych kosmetyków, uprawy roślin czy wykorzystaniu materiałów organicznych. Na wydarzeniu odbędą się również interesujące warsztaty oraz wykłady dotyczące medycyny naturalnej, tworzenia organicznych kosmetyków, gotowania z użyciem konopi oraz domowejuprawy roślin.


Profil
Wpisz wartość
Ten opis posłuży nam do prezentacji Twojej firmy. Opisz ją oraz swoje produkty w trzeciej osobie. Krótko, zwięźle i na temat.
Możemy promować Twoją markę na naszym Facebooku i przeznaczyć Twój produkt dla naszych gości. Czy chcesz zorganizować konkurs z Kanaba? Jeśli tak, napisz jakie artykuły możesz na niego przeznaczyć?
Czy chcesz przekazać produkty dla innych wystawców Kanaba Fair #3 - Picnic? Jeśli tak, co to będzie?
Czy chcesz przeprowadzić warsztaty lub prelekcje dla uczestników?

Świadczenie

Dodaj świadczenie
zł brutto: 0 zł brutto

Wyposażenie stoiska

Dodaj meble
zł brutto: 0 zł brutto
Opis zdjęcia
Opis logo
Wysyłając zgłoszenie akceptujesz regulamin LINK