18. Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity, największe święto kina dokumentalnego w Polsce, odbędzie się w dniach 3-12 września 2021 r. Jeśli otrzymałeś/-aś karnet w postaci PDF lub posiadasz bilet zakupiony w salonie sieci Empik, wypełnij ten formularz do 15 sierpnia 2021 r., aby móc z niego skorzystać. Szczegółowe zasady funkcjonowania karnetów określa Regulamin i Zasady funkcjonowania karnetów.

Zakupiony karnet można odebrać wyłącznie w Kinotece w Centrum Festiwalowym od 2 września 2021 r. od 15:00 do 20:00 (dnia poprzedzającego start festiwalu) do 12 września 2021 r. (daty zakończenia warszawskiej edycji festiwalu). Zakupiony karnet może odebrać osoba, na której nazwisko został wystawiony za okazaniem dowodu tożsamości lub innego dokumentu ze zdjęciem. . .

Osoby posiadające karnety obowiązuje odbiór biletów na wybrane seanse. Wejściówki dla osób posiadających karnety będą do odbioru w Centrach Festiwalowych we wszystkich festiwalowych kinach w Warszawie.

Wejściówki odbiera się na seanse na dany dzień i dzień następny – nie ma możliwości odbioru ani rezerwacji wejściówek na kolejne dni. Wejściówki na dany dzień można odebrać zarówno na cały dzień, jak i przed rozpoczęciem wybranych seansów. Na jeden karnet przysługuje jedna wejściówka na dany seans. Karnety są imienne.

Pula wejściówek na poszczególne seanse dla osób posiadających karnety jest ograniczona. Nie zamyka to drogi do obejrzenia filmu, ponieważ każdy tytuł na festiwalu będzie prezentowany kilka razy.

Centra Festiwalowe w każdym kinie otwierają się na godzinę przed pierwszym seansem. Kończą pracę 15 minut po rozpoczęciu ostatniego seansu. Codziennie i dla każdego festiwalowego kina godziny pracy Centrów Festiwalowych są różne – w zależności programu. Prosimy o sprawdzanie siatki projekcji, żeby wiedzieć, w jakich godzinach pracujemy danego dnia.

Karnet nie upoważnia do wstępu na Galę Otwarcia. Na Galę wręczenia nagród i ewentualne biletowane wydarzenia specjalne, jak np. koncerty i spotkania mistrzowskie 18. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity, osoby posiadające karnet obowiązuje odbiór bezpłatnej wejściówki. Ilość bezpłatnych wejściówek na dane wydarzenie może być ograniczona.

Do zobaczenia na 18. Festiwalu Filmowym Millennium Docs Against Gravity!

Zamawiając karnet, należy dołączyć aktualne zdjęcie portretowe o wielkości nie przekraczającej 2 MB, o minimalnych wymiarach 400x400 pikseli, w formacie PNG, GIF lub JPG, które posłuży do identyfikacji właściciela karnetu